05 08 2012

Haydi ÇaLkaLa

Haydi ÇaLkaLa |  görsel 1

CeCe 

 
 
CeCe kararlı ve bağımsız bir çocuk. Değişik bir giyim tarzı var. O düşündüklerini doğrudan söyleyen, inatçı, rekabetçi ve otoriteyle arası hiç iyi değil. O doğuştan bir lider ama kimi zaman da zekası konusunda kendinden emin değil. Kendini bildi bileli dans ediyor ve bu alanda kariyer yapmak istiyor.
 
ROCKY
 
 
Rocky, Cece'nin en iyi arkadaşı. Akıllı, komik, hassas ve hislerini açıkça ifade eden biri. Cece okulda C notunu zor alırken, o tüm derslerden A alır. Sıkı çalışır, üstün başarılıdır ve epeyce de çılgındır.
 
DEVCE
 
 
Hoş ve gündemi izleyen biri olan Deuce, Rocky ve Cece'nin sokaktaki akıllı dostlarıdır ve her şeyi bildiğini iddia eder. Onun hep içeride adamları vardır. Eğer konser bileti lazımsa o halleder. Ama siz ondan almış olmayın, anlatabiliyor muyum?
 
FLYNN
 
 
CeCe'nin küçük kardeşi Flynn sevimli görünebilir ama o aynı zamanda yaşından çok daha olgundur, her durumdan karlı çıkmayı başarır ve salama, video oyunlarına ve ablasını çıldırtmaya bayılır.
 
TY
 
 
Rocky'nin ağabeyi Ty hoş, tarz sahibi ve alaycıdır. (Evet, öyle.) Bir dansçı olarak iyi figürleri vardır, kızlara karşı olan figürleri daha da iyidir... Ya da kendisi öyle sanıyor.
 
GUNTHER VE TİNKA
 
 
Gunther ve Tinka Hessenheffer, adı telaffuz edilemeyen küçük bir dağ ülkesinden gelen ikiz kardeşlerdir. Kolayca ayırt edilebilen aksanları ve parlak giyim tarzlarıyla bu ikisi kesinlikle kalabalığa karışamaz. Onlar Rocky ve CeCe'nin Haydi Calkala, Şikago'daki ve okuldaki "düşmandaşları"dır.
 
BİTTİ ! 
http://www.disneyturkiye.com.tr

0
0
0
Yorum Yaz