05 08 2012

Disney ChanneL

Disney ChanneL |  görsel 1

 

DEZ

 
Dez eğlenceli, düzensiz ve gariptir! Austin'in en iyi arkadaşıdır ve onun kliplerini yönetir. Her şeyi sırt çantasından çıkarır (örneğin jambon ya da kaplumbağa) ve bu durum arkadaşlarını hep şaşırtır! Dez gerçekten türünün tek örneğidir!
 
**********************************************************
 
AUSTİN
 
 
Austin cana yakın, eğlenceli ve çok yeteneklidir - şarkı söyleyip dans edebilmekte ve tüm enstrümanları çalabilmektedir. Dez tarafından yönetilen bir klipte Ally'nin şarkılarından birini söyleyerek bir gecede internet yıldızı olur! Arkadaşlarının da yardımıyla, Austin müzik piyasasında başarılı olma hayalini artık gerçekleştirebilecektir!
 
***********************************************
 
ALLY
 
 
Ally çok akıllı ve çok yaratıcıdır ve muhteşem şarkılar yazar. Ayrıca arkadaşlarına yardımcı olmak onun için çok önemlidir ki bu huyu onu sık sık garip - ama çok eğlenceli - durumlara sokar! Ally'nin en büyük korkularından biri sahnede olmaktır - ama peş peşe muhteşem şarkılar yazdığı için, arkadaşları kabuğundan çıkmasına yardımcı olurlar!
 
**********************************************
 
TRISH
 
 
Trish'in ne yapacağı belli olmaz ve çok eğlencelidir - sürekli bir işten diğerine atlar! Ally'nin en iyi arkadaşı ve Austin'in menajeridir. Çılgın fikirleri arada sırada sorun çıkarsa da, Trish bu durumlardan kurtulmak için daima arkadaşlarına güvenir!
 

0
0
0
Yorum Yaz